KİOSK & VİDEOWALL KİRALAMA

HİZMETLERİMİZ

Kiosk Self Servis Çözümlerde Yenilikçi Ürünler & VideoWall kiralama

Kiosk teknolojileri ve videowall kiralama konusunda Türkiye’nin en tecrübeli şirketi

2003 yılından bu yana, ikiosk self-servis çözümlerinin tasarımı ve üretiminde sektöre öncülük etmektedir. Aynı zamanda fuar ve organizasyonlarınıza görsel zenginlik sunan, ihtiyacınıza uygun videowall sistemler kiralamaktayız. Biz paralel kişiselleştirilmiş konsepte uygun tasarım, projeyi her yönüyle çevreleyen son derece uzmanlaşmış kadromuzla dijital dünyanın ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Günümüzde insan yaşamını kolaylaştıran dijital signage teknolojileri konusunda hayal gücünüzü zorlayan tasarım ve foksiyonel kiosk üretimlerimizle bugün ve yarın yanınızdayız.

Her sektöre renk veren görsel teknoloji ürünlerini modifiye ederek daha kullanışlı hale getirmekteyiz. Finans, üretim, servis, sağlık, telekom ve kamu sektörleri başta olmak üzere her alanda geliştirdiği çözümlerle kurumlara, prestijlerini yükselten yenilikler sunarken, son kullanıcının hayatını kolaylaştırıyoruz.Hayatın her şartlarına, iç ve dış çevre koşullarına uygun kiosk dijital signage üretim ve tasarım yapmaktayız. Kiralık videowall sistemlerimizlede sizleri fuar ve organizasyonlarınız da yalnız bırakmamaktayız. Bizim için gerekli olan tek şey hayaliniz.

İç Mekan Kiosk

Tasarımı ve sağlamlığı ile Konsepte uygun uzun yillar kullana bileceğiniz kiosk.

İç mekan kiosklar yağmur suyu ve güneşe madur kalmadıklarından dolayı uzun yıllar kullanılabilir. Fakat sağlamlık unsuru şartlar kötü olmadığından düşünülemez. Biz bu durumu ortadan kaldırıyoruz. Tasarladığımız ürünlerde güvenlik, kullanım kolaylığı ve sağlamlığa önem veriyoruz. AVM, Hastane, Finans, Kamu ve bir çok kapalı ortama uyum sağlayan kiosk üretim hizmeti sağlamaktayız.

Dış Mekan Kiosk

Açık kiosk göz önüne alındığında, deneyimli üretici önemlidir. Kiosk dijital signage şirketleri, tiyatrolar, eğlence parkları, stadyumlar, açık hava fuarları ve tatil için sektörün en çok tanınan dış yüzlerine çözüm yaratmaktadır.

Dış üniteler su geçirmez dikişler ile tasarlanmış ve iç bileşenlerin korunması için iç duvarları izole edilmiştir.

Sağlam Malzeme:Elektroliz Çelik "G90 Daldırma Galvaniz" en iyi korozyon direnci sağlar. Bu ön işlem çelik son derece dayanıklı ve geri dönüştürülebilir. Isıtma ve Soğutma: Doğru HVAC birimi entegre tepe güvenilirliği için en uygun sıcaklık ve nem düzeylerini korumaktadır.

Özel Tasarım Kiosk

Özel üretim Kiosklar, daha çok proje bazlı konsept çalışmalardır.

Günümüzde birçok firma kurumsallaşma adına mimari projelerle çevresini güzelleştirmekte. Bu modifiye işlemi yapılırken görüntüleme sistemlerine ihtiyaç duyulur.Dijital signage sistemlerini taşıcı kasa foksiyonel ve uyumluluğu ile kabul görür. Biz insan hayatını kolaylaştıran ve görsel bir show sergileyen ekranlarınızı konseptinize daha uyumlu hale getirerek sergileyeceğiniz ürünün insan üzerinde etki bırakmasını sağlayacak kiosklar üretiyoruz. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

Videowall Kiralama

Biz fuar ve orginazyon etkinliklerinizde ihtiyacınız kadar videowall sistemleri, kurulum, yazılım ve bu sistemler için projenize uygun özel kisok üretimlerinde herzaman İKİOSK ailesi yanınızdayız.

İKİOSK, Türkiye' de organizasyon ve fuar etkinliklerin de,ürün ve proje sunumlarında hedefe ulaşmak için gerekli etkiyi görsel bir showla gerçekleştirmeniz için videowall sistemleri kiralama, kurulum ve özel yazılım firmasıdır.

2005 - massivodeck design studio | massivodeck